PARANIZLA KAZANMAK

Günümüzde projesiz iş yapmak maalesef imkansız gibi, hepimizin aklından geçen bir projesi, kurmak istediği bir iş mutlaka vardır. Ama gerçekleşmesi için para  ön plana çıkınca yüksek bir çoğunluğu hayalinden vazgeçmek ya da ertelemek zorunda kalmaktadır.

Çalışan bir Türkiye değil hazırı tüketen bir ülke konumundayız aslında. Hangi iş alanında olursa olsun çaba göstermeden kazanmayı kafamıza koymuşuzdur aslında. Bu olgu yaşadığımız toplumda öylesine hakim olmuş ki artık işi dahi beğenmez hale gelmişiz, küçük kazançları pek önemsemez ‘’ boğulursam büyük denizde boğulayım ‘’ psikolojisi hakim olmuş.

Devlet destekli yüzlerce proje varken bile ‘’bana çıkmaz ‘’ ,’’onlar kime vereceğini bilir ‘’ ,’’ o bir yolunu bulmuştur….’’ Gibi bahaneler üretiriz kendimizce. Peki biz bu desteklerden faydalanmak için ne yaptık? Laf üretmekten başka? Neden hep yargı? Neden hep bahane?…Nedeni aslında yine para. Para harcayan, projesini kuralına göre hazırlayan ,emek veren başarıyor, ve bahanelere sığınmıyor. Çünkü büyümek, gelişmek ve piyasada var olmak istediği için mücadele veriyor, devletin sunmuş olduğu desteklerden faydalanarak gücüne güç katıyor.

Devletin sunmuş olduğu küçük ve büyük ölçekli bir çok destek programı bulunmaktadır. Bunlardan en çok bilineni KOSGEB destekleridir diyebiliriz. Ama yine de destek unsurlarını, detaylarını, hangi alanlarda destek verdiğini, ne kadar faydalanacağını bilmeyen insanlarımız maalesef yine büyük çoğunlukta. Üreten, gelişen bir TÜRKİYE istiyorsak her birey elini taşın altına koymalı bence.

HAYALİNİZ GERÇEK OLSUN

Yapmak istediğiniz projenin maliyeti çok yüksek ve sizin de bunu karşılayacak kadar sermayeniz yok!!! Üzülmeyin, projeniz ne olursa olsun, cebinizde projeye başlayacak kadar paranız varsa buna da kaynak sağlanabilir. Projenizi getirin, size kaynak sağlayalım. İsterseniz kendi fabrikanızı ,inşaatınızı, okulunuzu, otelinizi, hayvancılık tesisinizi, düğün salonunuzu, hastanenizi…..vs. Projede sınır yok… Hayaliniz ya da projeniz raflarda kalmasın, 1’e 3 kazanmaya varmısın?(Alt limitimiz 3.000.000 TL olup ödemeler aylık taksitler halinde yapılacaktır (12-15-24-36-48-60 ) Hangi tercih size uyarsa…

Detaylı bilgi için  ; Email :  info@megapolnet.com

Cep Telefonu  : +90 546 231 92 64

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arabic AR Chinese (Simplified) ZH-CN Dutch NL English EN French FR German DE Hindi HI Italian IT Russian RU Spanish ES Turkish TR